KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502731
nr 950 2731
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), signerad, "längtan", 21x25 (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:25:59
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning